Víkend ve spojení jógy & fitness

Taky občas toužíte po tom se úplně ztratit? Zapomenout na všechno a prostě si jen tak být? Pak Vám doporučuji utéct do přírody, v ideálním případě s Eliškou a Markét na jejich další víkend ve spojení jógy a fitness. Holky totiž vymyslely tenhle boží koncept a zorganizovaly víkend na Českém ranči v Zákupech u České lípy. Jestli milujete přírodu a zvířata stejně jako já, tady budete přímo v ráji. Pozorovat ve výběhu jeleny, daňky, koně, ovečky, prasátka a kozy je totiž přímo balzám na duši. Když Vám pak k tomu všemu ještě někdo večer pustí uvolňující hudbu a nechá Vás relaxovat při jemné Jin józe, budete v sedmém nebi. Třešinkou na dortu je pak výborná veganská večeře a západ slunce se skleničkou vína v ruce.

jóga víkend

ranní jóga

Představte si, že se další ráno probudíte a bosýma nohama na mokré trávě přivítáte právě vycházející sluníčko. Ranní jóga je tak očistná a relaxační, že si snad neumím představit hezčí start nového dne. Po skvělé snídani, která byla formou rautu na nás už čekala další super aktivita. Na Českém ranči si totiž můžete pod odborným dohledem vypůjčit koně. Po úvodním seznámení a pomazlení Vás instruktorka naučí základní povely a Vy tak můžete na chvilku vnímat jak tyhle bytosti na všechny pokyny reagují.

*
*
český ranč
*
*
*

Zákupy u České Lípy

Volné odpoledne můžete věnovat návštěvě města Zákupy u České lípy. Tohle malé městečko je od ranče vzdálené necelé dva kilometry. Během dvaceti minut se tak ocitnete u zámku Zákupy, který je dominantou celého města. Rozlehlý zámecký park pak přímo vybízí k tomu vzít si sem piknikovou deku, pár dobrot a strávit příjemné odpoledne s knížkou nebo přáteli. Kromě zámku jsme toho ale v Zákupech moc nenašly a tak jsem se brzy vrátily zpátky na ranč. Tam nás čekala hodina ve spojení jógy a fitness, společná večeře a večerní program v podobě vína a společných tanečků, které si pro nás Markét připravila.

Nedělní ráno bylo po sobotním večeru už na takové pomalejší vlně. Po vydatné snídani jsme si na chvíli lehli na břicho na trávu, aby nám malinko slehlo a k našemu překvapení to opravdu fungovalo a po několika minutách jsme se mohli bez problému vrhnout na poslední jógovou praxi, kterou byla mobility hatha jóga.

*

Informace k pobytu

Přihlásit jsme se mohli na variantu jóga, nebo fitness ale v průběhu pobytu bylo možné oba tyhle světy propojit, což bylo super. Celkem jsme měli naplánované čtyři jógové praxe. Sobotní večer jsme měli propojený s fitness skupinou a v rámci lekce se tak spojily oba světy. Markét nás v průběhu lekce několikrát rozproudila dynamickými cviky a Eliška naopak zase zklidnila v jógových pozicích.

Cena pobytu se pohybuje od 2990 Kč. Odvíjí se především od volby ubytování. K dispozici jsou pokoje s vlastní nebo sdílenou koupelnou a podsadové stany.

Holky nám prozradily, že v rámci dalších víkendových pobytů mají v plánu organizovat i nejrůznější workshopy – sledujte je proto na jejich facebookovýmh stránkách, ať Vám nic neunikne https://www.facebook.com/elma.joga.fitness

Pokud by Vás zajímaly prostory ranče, které jsou k pronajmutí na nejrůznější akce a svatby, mrkněte na jejich web: http://www.ceskyranc.cz

Fotky ranče najdete tady:

https://drive.google.com/drive/folders/1Nra4AWQU6BFc3lby7IhdUVDNoHjCctyd

Thank you.

Ještě jednou bych moc chtěla poděkovat všem, kteří se podíleli na tom, aby všechno šlapalo jak má. Bylo to boží.

Protože jsem toho moc nenafotila a při cvičení bych to ani nezvládla, Eliška a Markét byly tak hodné, že mi půjčily fotky, které na místě fotilo hned několik šikovných fotografů. Fotky označené * tedy nejsou mnou pořízené.

Článek jak jsem snila o józe a jaké na mě měla moje první hodina účinky si můžete přečíst tady: https://terezajirousova.com/lifeupdate-sny-joga-vlastni-podcast-dalsi-girlstrip/,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.