Photodiary: Mr. Pumpkin

podzim

Sedím v autě a v ruce svírám horký jasmínový čaj, který jsem si před pár minutami doma uvařila. Zachumlaná do oblíbeného béžového kabátu usrkávám první doušky. Na chvilku se zastavím a pozoruji, jak kapky deště dopadají na přední okno našeho auta. Tohle je to pravé podzimní pošmourné počasí. Barevné poletující lístky, mírný déšť, mlha. Vždycky když je venku zamračeno, vzpomenu si, jak jsme jednou letěli v tomhle počasí letadlem a vylétli nad mraky, kde bylo úplně jasno a slunečno a to mě pokaždé přiměje k úsměvu.

Svět není tak šedivý, jak se občas může zdát.

Tahle myšlenka se mnou zůstává až k dýňové uličce, kterou dneska jedeme navštívit. Snažím se zůstávat dobře naladěná, i když to v době, kdy se na nás ze všech stran valí negativní informace není vůbec jednoduché. Ty malé oranžové kuličky se stopkou mi ale okamžitě vykouzlí úsměv na tváři a zaženou všechny chmury. To, že miluju podzim jste nejspíš už postřehli. Mojí lásku k dýním jsem tady ale určitě ještě nezmínila. Nejraději bych si jich koupila milion. Ulička, kterou zdobí snad stovka dýní je kouzelná a ani letos jsme domů neodešli s prázdnou. Dneska se s Vámi podělím o pár fotek z krásného podzimního odpoledne v dýňovém ráji.

Už v září jsem odolávala dýním v klasických obchodech, protože jsem chtěla podpořit pána, který dýně sám pěstuje. Loňský Mr. Pumpkin od něj nám dělal radost hrozně dlouho a tak jsem si z toho udělala takovou tradici a řekla si, že si ho letos vybereme zase tady.

dýně podzim
dýně podzim
dýně podzim
dýně podzim
dýně podzim

Přečtěte si další články z podzimní edice tady: Podzim

Sdílet:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.