Honey

   Miluju med a moje citlivá pokožka s občasnými sklony k atopickému ekzému ho miluje taky! Proto jsem se rozhodla Vám ukázat moje oblíbené produkty na ruce a rty, které v sobě tenhle boží zlatavý zázrak mají. Dlouho jsem měla v šuplíku produkty značky Oriflame, které jsem kdysi objednala, protože byly v balíčku se zázračným kelímkem a já měla v tu dobu šíleně popraskané rty a na kelímek jsem slyšela jen samou chválu. Během těch pár dní, než mi balíček dorazil se mi ale vše záhadně zlepšilo a tak jsem produkty odložila a ani je pořádně nevyzkoušela. V průběhu zimy jsem ale cítila, že potřebuji ruce hydratovat a tak jsem sáhla po krému na ruce Milk & Honey. Popravdě jsem toho od něj moc neočekávala. Jen další obyčejný krém, který buď na rukách vytvoří film, který se nevstřebá a při prvním mytí rukou se smyje, nebo bude vodnatý a ruce stejně nebudou vyživené. Už při prvním použití jsem byla příjemně překvapená jeho konzistencí, vůní a i hydratací, která trvala i několik hodin po nanesení a přesto se na pokožce nevytvořil mastný film. I po umytí rukou jsem cítila, že jsou stále hezky vláčné a tak se z něj stal můj parťák na ruce číslo jedna.

  V době, kdy jsem se prala s Atopickým ekzémem jsem vyzkoušela opravdu všechno možné a moje rty ne a ne se zahojit, než mi došlo, že ekzém v mém případě nevzniká z toho, že bych měla problém s kůží, ale na základě toho, co se děje uvnitř mě. Postupem času jsem tedy vytěsnila ze života stres a ekzém je fuč. Na projevy ekzému mi ale dlouhou dobu pomáhal vyživující olej s medem od Clarins, ten mi jako jediný v jednu chvíli rty zachránil od úplného rozpraskání. Má malinko lepivější konzistenci, ale přesto je na rtech příjemný a hlavně je udržuje šťavnaté a vláčné. Díky tomu je součástí mojí medové záchranné armády a má v ní právem své místo. Je sice malinko dražší, ale mě se investice vyplatila a olejíček mě nejednou zachránil. Mám už asi čtvrté balení.

  Přesouváme se k zázraku číslo tři a to je již zmíněný zázračný kelímek. Popravdě k těmhle zázračným věcem bývám dost skeptická, ale páni, tohle je opravdu zázrak. Kelímek mám u postele a téměř každý večer si ho nanáším na rty a občas i na kůžičky kolem nehtů. Je to pomocník při nachlazení a zachrání nejeden rozpraskaný nos. Na to jak je maličký a jak často ho používám vydrží vážně dlouho a vůbec se nebojím objednat si další balení, protože tenhle produkt vážně zázračný je!

  Můj poslední medový tip pro Vás je balzám na rty od značky LVLY, ten obsahuje manukový med a rty krásně hydratuje, díky narůžovělému odstínu a jemným třpytkám navíc působí jako lesk na rty a nosím ho tak na běžný den, když nemám chuť na rtěnku.

  Tip: Před každou aplikací matné rtěnky si nejdřív nanesu na rty balzám LVLY, nechám ho pár minut působit a poté setřu kapesníkem. Výsledný efekt po nanesení rtěnky je k nezaplacení a rty se mi ani po celém dni nevysuší.

Odkazy:

Krém na ruce  – Milk&Honey

Zázračný kelímek – Honey

LVLY  – Balzám na rty

Clarins – Olej na rty

Sdílet:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.