O mně

Všechno to začalo, když jsem si jako malá vesnická holka chodila sedávat na obrovskou louku obklopenou lesem, dívala se do dálky a snila o tom, že až vyrostu, tak konečně procestuju svět. Tenkrát jsme si nemohli dovolit rodinné dovolené u moře a výlety o kterých vždycky vyprávěly děti po návratu do školy a já někde uvnitř cítila, že až budu dospělá, tak všechno doženu a splním si všechny svoje sny.

V roce 2016 jsem se poprvé podívala za hranice. Ten pocit svobody mě okouzlil natolik, že jediné na co jsem po návratu domů myslela, bylo kdy a kam se vydáme příště. Té malé cácorce uvnitř mě přirostlo cestování k srdci ještě mnohem víc, než si kdy pomyslela.

Původně vznikly moje stránky jako prostor pro srovnání se se ztrátou milovaného táty, po nějaké době jsem se ale musela posunout dál a najít sílu psát o něčem jiném. Tehdy jsem si vzpomněla na citát, který mi poslal taťka když byl v nemocnici a řekla si, že nechci nikdy litovat , že jsem si nějaký sen nesplnila jenom ze strachu co by tomu řeklo okolí. A tak jsem se rozhodla vytvořit si v online světě místo, kde bych mohla sdílet svoje zkušenosti a tipy na cesty, výlety a dovolené, ale taky překonávání strachů a posouvání vlastních limitů.

Jak tě vidí ostatní, není vůbec podstatné.

Nejdůležitější je, jak se vidíš ty sám.

Jmenuju se Tereza, je mi 27 a prostřednictvím svých článků bych Ti ráda ukázala kousek (svého) světa, sdílela svoje myšlenky, názory a ukázala Ti, že všechno jde brát s nadhledem a že svět se nezboří, když nebudeš perfektní. Až teprve když jsem ztratila milovanou osobu jsem si uvědomila jak krátký čas na tomhle světě máme a začala si plnit svoje sny a přála bych si, aby sis je začal/a plnit taky.
Na jeden z mých snů se totiž právě teď díváš a tak bych Ti chtěla říct, že pokud máš už dlouho v hlavě něco, co Ti skáče na mysl každý den, udělej maximum pro to, aby sis to splnil/la. Pamatuj na to, že vůbec nezáleží na tom, odkud pocházíš, ale na tom kam dojdeš.
 
Vždycky budu tátova malá holka… ta která bojuje do poslední chvíle, nevzdává se, plní si sny, pláče, směje se, tančí a užívá si život všemi doušky, je romantická a věří v sebe a svoje sny.
 
 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.